KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893141
nr 1589 3141
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kopia efter Eugene Jansson, segelbåt vid Riddarfjärden. Olja på duk, bildmått: 61x51 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:52:09
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)